Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya görünürlüğü bireyler için olduğu gibi şirket ve kuruluşlar için de son derece büyük bir önem taşımaktadır. Gerçekçi bir yaklaşımla farkına varılacaktır ki çağımızda kitlelerin en aktif etkileşim platformlarının mevcut olduğu alan hiç şüphesiz sosyal medyadır. Dolayısıyla bu alandaki bilgi ve tecrübe, günümüz şirket ve kuruluşlarının varlıklarını sürdürebilmeleri ve yükselebilmeleri açısından kilit öneme sahiptir.

Peki bu durumda ne yapılmalı? Öngörü sahibi şirketlerin diğerlerini geride bırakmasının altında yeniliklere ayak uydurmak için gösterdikleri çaba yatmaktadır. Aalto, Buffalo ve Texas A&M üniversitelerinin yaptığı araştırmalara göre müşterilerle sosyal medya üzerinden sürekli bir etkileşim halinde olmak müşteri ve şirket arasındaki bağı güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda şirketin gelirini %5.6 oranında artırıyor.

Bu noktada yardım almak isteyen şirket, kuruluş ve bireysel girişimciler için biz devreye giriyoruz. Yalın, modern ve yenilikçi yaklaşımıyla Blanko Ajans sosyal medyadaki görünürlüğünüzü gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir kuruluştur. Web site tasarımından sosyal medya hesap yönetimine, logo tasarımından dijital medya imaj yönetimine kadar her alanda yanınızdayız.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *